Bendrieji valstybės ir tarnybos paslapčių administravimo įstaigose reikalavimai ir ypatumai

Seminarą veda:
lector img
Gediminas Dagys turi daugiau nei 10 metų praktinės patirties organizuojant Lietuvos policijos įstaigų bendrųjų ir įslaptintų dokumentų valdymą, įslaptintos informacijos apsaugos reikalavimų įgyvendinimą ir kontrolę. Dirbdamas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, vėliau – Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos dokumentų valdymo padalinių vadovu, lektorius turėjo galimybę dalyvauti ir prisidėti Lietuvos policijai transformuojantis iš uždaros į atvirą ir skaidrią instituciją, iš esmės pertvarkant institucijos disponuojamų valstybės ir tarnybos paslapčių administravimą. Šiuo metu, eidamas Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos vyriausiojo patarėjo pareigas, Gediminas Dagys tęsia pradėtą veiklą dokumentų valdymo srityje, įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės priemones dėl bendros viešojo sektoriaus dokumentų valdymo sistemos sukūrimo ir dokumentų valdymo teisinio reglamentavimo atnaujinimo.
Programa:

Seminaru siekiama supažindinti dalyvius su keturiomis pagrindinėmis įslaptintos informacijos apsaugos sritimis, kurias privalo užtikrinti visi paslapčių subjektai. Lektorius glaustai bei informatyviai pristatys teisės aktais nustatytus esminius valstybės ir tarnybos paslapčių apsaugos reikalavimus, pateiks siūlymų, kaip efektyviau organizuoti veiklą, ir pasidalins gerosios praktikos pavyzdžiais.

Seminaro programa:

• Paslapčių subjektų vadovų ir atsakingų asmenų pareigos ir atsakomybės;
• Įslaptintos informacijos administravimas;
• Fizinės apsaugos organizavimas;
• Personalo patikimumo užtikrinimas;
• Įslaptintos informacijos ryšių ir informacinių sistemų valdymas.

Seminaro dienotvarkė:

9:30 Dalyvių registracija
10:00 Seminaro pradžia
11:30 - 11:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė
13:15 - 14:15 Pietūs
15:45 Seminaro pabaiga

Papildoma informacija:

Į kainą įskaičiuota: mokymosi medžiaga, pietūs, kava ir arbata, el. dalyvio pažymėjimas.

Seminaro trukmė:

6 akad. val.

Seminaro kaina:

90 Eur

90 Eur + PVM (su pietumis)

Seminaras vyks:
  • 2019-10-09 Čiop Čiop Konferencijų centras, Vilnius (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2019-10-09 10:002019-10-09 15:45Europe/VilniusKatsu seminaras: Bendrieji valstybės ir tarnybos paslapčių administravimo įstaigose reikalavimai ir ypatumaiMB „Katsu“ laukia Jūsų seminare: Bendrieji valstybės ir tarnybos paslapčių administravimo įstaigose reikalavimai ir ypatumai Seminaro data: 2019-10-09 Seminaro vieta: Čiop Čiop Konferencijų centras, Vilnius 9:30 Dalyvių registracija 10:00 Seminaro pradžia 11:30 - 11:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė 13:15 - 14:15 Pietūs 15:45 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Katsu“ Tel. +370 672 34901 info@katsu.ltČiop Čiop Konferencijų centras, VilniusMB „Katsu“info@katsu.lt)

Registracija

* Privalomi laukai
Taip (kaina su pietumis 90 EUR) Ne (kaina be pietų EUR)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo asmens kodą arba gimimo datą.
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
Sutinku gauti informaciją apie MB „Katsu“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Katsu“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.