Biudžeto rengimas viešajame sektoriuje

Seminarą veda:
lector img
Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorė dr. Asta Vasiliauskaitė.
Programa:

Biudžeto rengimas viešajame sektoriuje yra kone pats svarbiausias metų darbas. Rengiant biudžetą reikia atsižvelgti į daugybę faktorių ir rodiklių – įvairias biudžeto rengimo metodikas, finansavimo sumas, finansinius rodiklius, besikeičiančius teisės aktų reikalavimus... Visi šie reikalavimai biudžeto rengimą įspraudžia į tam tikrus rėmus, tačiau jį rengiantis specialistas turi užtikrinti, kad įstaigos veikla įgyvendinant suformuotą biudžetą būtų kiek įmanoma efektyvesnė ir kad į visus rodiklių pasikeitimus būtų reaguojama kaip įmanoma greičiau.
Šis seminaras pritaikytas specialiai viešojo sektoriaus specialistams, kurie rengia įstaigos biudžetą ir / ar yra atsakingi už įstaigos biudžeto parengimą.
 

Programa:

• Planavimo ir biudžetų formavimo vaidmuo organizacijos valdyme. Biudžetų tipai ir tikslai. Biudžetų sistema. Ilgalaikiai ir trumpalaikiai biudžetai.
• Biudžetų parengimo metodika. Biudžeto sudedamosios dalys. Veiklos ir finansinio biudžetų parengimas. Veiklos ir pinigų ciklas. Pinigų biudžetas.
• Tiesioginės ir netiesioginės išlaidos. Kintamosios ir pastoviosios išlaidos.
• Biudžetai ir veiklos efektyvumo vertinimas. Svarbiausi finansiniai rodikliai sprendimų priėmimui. Pinigų srautų stebėjimas ir valdymas.
• Investicijų planavimas ir biudžetų sudarymas. Investicinių projektų vertinimo kriterijai. Kapitalo kaštai ir investicijų galimybės.

Seminaro dienotvarkė:

8:30 Dalyvių registracija
9:00 Seminaro pradžia
10:30 - 10:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė
12:15 - 13:15 Pietūs
14:45 Seminaro pabaiga

Papildoma informacija:

Į kainą įskaičiuota: mokymosi medžiaga, pietūs, kava ir arbata, el. dalyvio pažymėjimas.

Seminaro trukmė:

6 akad. val.

Seminaro kaina:

  100 Eur (su pietumis)

100 Eur + PVM (su pietumis)

Seminaras vyks:
  • 2019-10-04 Čiop Čiop Konferencijų centras, Vilnius (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2019-10-04 9:002019-10-04 14:45Europe/VilniusKatsu seminaras: Biudžeto rengimas viešajame sektoriujeMB „Katsu“ laukia Jūsų seminare: Biudžeto rengimas viešajame sektoriuje Seminaro data: 2019-10-04 Seminaro vieta: Čiop Čiop Konferencijų centras, Vilnius 8:30 Dalyvių registracija 9:00 Seminaro pradžia 10:30 - 10:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė 12:15 - 13:15 Pietūs 14:45 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Katsu“ Tel. +370 672 34901 info@katsu.ltČiop Čiop Konferencijų centras, VilniusMB „Katsu“info@katsu.lt)

Registracija

* Privalomi laukai
Taip (kaina su pietumis 100 EUR) Ne (kaina be pietų EUR)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo asmens kodą arba gimimo datą.
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
Sutinku gauti informaciją apie MB „Katsu“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Katsu“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.