Valstybės tarnyba ir darbo santykiai. Darbo tarybų kompetencija

Seminarą veda:
lector img
Dr. Daiva Petrylaitė yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorė. Mokslinių tyrimų sritys – darbo teisė, socialinė partnerystė ir valstybės tarnybos klausimai. Profesorė yra Personalo valdymo komisijos prie Valstybės tarnybos departamento narė. Dr. Daiva Petrylaitė yra kelių mokslinių monografijų autorė bei bendraautorė, Darbo kodekso komentaro, Darbo teisės vadovėlio ir praktinio žinyno „Aktualūs atsakymai darbuotojui“ bendraautorė, taip pat ir nemažai mokslinių straipsnių darbo santykių ir valstybės tarnybos tema autorė. Profesorė aktyviai dalyvauja darbo teisės įstatymų rengimo procese. Ji yra dirbusi darbo grupėse, rengusiose Darbo kodekso pakeitimo įstatymų projektus, Darbo tarybų įstatymo projektą, Europos darbo tarybų įstatymo projektą ir kt.
Programa:

Prieš kelerius metus įsigaliojęs naujos redakcijos Darbo kodeksas įtvirtino privalomų darbo tarybų institutą. Vėliau įvykusi Valstybės tarnybos įstatymo reforma šiuo klausimu visai nepasisakė. Todėl praktikoje kyla nemažai klausimų: ar darbo tarybos privalomos ir viešojo administravimo institucijose, ar darbo tarybos tokiose institucijose turi atstovauti tik darbuotojams, ar kartu ir valstybės tarnautojams, koks kompetencijų pasiskirstymas turi būti tarp profesinių sąjungų ir darbo tarybų, veikiančių valstybės tarnyboje? Seminaro metu bus analizuojami darbo tarybų steigimo ir veiklos aspektai bei siekiama atsakyti į aktualiausius klausimus.

Seminaro programa:

1. Darbo tarybos steigimas valstybės tarnyboje.
2. Darbo tarybos kompetencija viešojo administravimo institucijose.
     2.1. Informavimo ir konsultavimo procedūros;
     2.2. Susitarimai su darbdaviu (įstaigos vadovu).
3. Santykiai su darbovietėje ir aukštesniu (teritorijos, šakos) lygmeniu veikiančiomis profesinėmis sąjungomis.
4. Darbo tarybos narių – darbuotojų ir valstybės tarnautojų – garantijos.

Seminaro dienotvarkė:

8:30 Dalyvių registracija
9:00 Seminaro pradžia
10:30 - 10:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė
12:15 Seminaro pabaiga

Papildoma informacija:

Į kainą įskaičiuota: mokymosi medžiaga, kava ir arbata, el. dalyvio pažymėjimas.

Seminaro trukmė:

4 akad. val.

Seminaro kaina:

95 Eur

Eur + PVM (su pietumis)

Seminaras vyks:
  • 2020-02-10 Verslo centras „135“, Vilnius (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2020-02-10 9:002020-02-10 12:15Europe/VilniusKatsu seminaras: Valstybės tarnyba ir darbo santykiai. Darbo tarybų kompetencijaMB „Katsu“ laukia Jūsų seminare: Valstybės tarnyba ir darbo santykiai. Darbo tarybų kompetencija Seminaro data: 2020-02-10 Seminaro vieta: Verslo centras „135“, Vilnius 8:30 Dalyvių registracija 9:00 Seminaro pradžia 10:30 - 10:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė 12:15 Seminaro pabaiga Iki susitikimo! MB „Katsu“ Tel. +370 672 34901 info@katsu.ltVerslo centras „135“, VilniusMB „Katsu“info@katsu.lt)

Registracija

* Privalomi laukai
Fizinio asmens registracija
Taip (kaina su pietumis EUR) Ne (kaina be pietų 95 EUR)
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
Sutinku gauti informaciją apie MB „Katsu“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Katsu“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.